Tipy na nejlepší půjčky, které dostanete ihned

Někdy může v našem životě nastat situace, kdy potřebujeme půjčit peníze a to pokud možno ihned, bez dlouhého čekání. Nebankovní poskytovatelé úvěrů na tyto případy myslí a nabízejí svým klientům půjčky, které se dají získat doslova bleskově a jejich kompletní sjednání, posouzení a výplata může být otázkou jen několika minut. V tomto článku se na rychlé půjčky podíváme podrobněji a představíme si několik z nich, jež patří k nejlepším.

Rychlé půjčky si pohodlně sjednáte z domova

Velkou výhodou půjčování peněz v dnešní době je možnost sjednat si úvěr z domova, kanceláře nebo prostě odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. Už není nutné chodit na pobočku a vyplňovat dlouhé formuláře – vše probíhá online a vyřízení půjčky je tak velmi jednoduché a pohodlné. U malých úvěrů navíc většinou nejsou potřeba ani žádné dokumenty o příjmech, často postačí jen občanský průkaz, z něhož opíšete základní osobní údaje. Mnoho poskytovatelů už dnes ani jinou variantu sjednání neumožňuje a vyřízení půjčky ihned přes internet je tak často jedinou možností.

U některých půjček máte na výběr mezi hotovostní a bezhotovostní variantou

Když se bavíme o rychlých půjčkách, jedná se ve většině případů o úvěry vyplácené prostřednictvím bankovního převodu. Někdy ale tento způsob není úplně optimální – když pomineme skupinu lidí, kteří účet nemají nebo ho nemohou používat (např. kvůli exekuci), tak během víkendů, kdy banky nepracují nelze mluvit zrovna o rychlé půjčce. Některé společnosti naštěstí nabízejí i možnost hotovostní půjčky – typickým příkladem je např. Provident Financial, kde je ale třeba si uvědomit, že hotovostní úvěr vyjde dráž než bezhotovostní. Zajímavou alternativu pak nabízí např. Zaplo půjčka, kde si peníze můžete nechat vyplatit v libovolné trafice ze sítě Geco, což je ideální právě pro případy víkendů nebo svátků.

CreditAir nabízí prodlouženou splatnost půjčky

Zajímavých a spolehlivých rychlých půjček je celá řada, jedna z nich se ale docela vymyká aktuálním trendům a to v docela pozitivním smyslu. Nebankovní půjčka CreditAir totiž nemá maximální splatnost 30 dní, jako drtivá většina obdobných úvěrových produktů, ale její splatnost je celých 75 dní. Úvěr se hradí dvěma samostatnými splátkami a určitě potěší i možnost první půjčky zdarma do 6 000 Kč. Když k tomu připočteme celkem mírné požadavky na klienty, tak je CreditAir jednou z nejatraktivnějších nebankovních půjček na českém finančním trhu.

36

Další spolehlivé půjčky, jež lze získat ihned

CreditAir ale určitě není jediným úvěrem, jenž stojí za doporučení. Závěrem jsme pro vás vybrali ještě několik tipů na prověřené a spolehlivé půjčky, které můžete získat rychle a za výhodných podmínek:

Via SMS – jedná se o rychlý nebankovní úvěr, který je napoprvé poskytován zdarma a to až do 6 000 Kč. Max. doba splatnosti je 30 dní, stálí klienti si mohou o úvěr požádat i pomocí SMS zprávy.

Zaplo.cz – známá a oblíbená rychlá nebankovní půjčka, kde můžete při první žádosti získat dokonce 8 000 Kč bez úroků a poplatků. Výhodou je mimo jiné i možnost výběru peněz na pobočkách firmy Geco, při opakovaných půjčkách je maximální výše úvěru až 20 000 Kč.

Japonská půjčka – nejlevnější nebankovní půjčka v ČR, pro nové klienty je možnost první půjčky až 10 000 Kč, poplatek je velmi nízký – pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícovku, levné je i případné prodloužení splatnosti. Provozovatelem tohoto úvěrového produktu, který je kladně hodnocený (http://finance.idnes.cz/recenze-novinky-japonska-pujcka-da9-/pujcky.aspx?c=A150728_081950_podnikani_sov) i u odborníků, je společnost Home Credit.

 

 

 

Shlédněte také

Nejschvalovanější půjčka roku 2017

Kde bychom měli hledat půjčku s nejvyšším procentem schválených žádostí? Transparentně, s minimem odmítnutých klientů a nízkými …