Klasický úvěr ve formátu P2P je stále rozšířenější, v ČR o něj žádají tisíce zájemců

V dnešní době vůbec není těžké najít opravdu výhodný úvěr, musíte ale vědět, jak na to – metod je totiž rozhodně dost, ale ne každá má naději na stoprocentní úspěch. Když se ale zmíníme o klasických P2P půjčkách, rozhodně je možné mluvit v superlativech, protože oblíbenost těchto nabídek hodně vzrůstá a je mnoho důvodů, proč tomu tak je. Pojďme si proto celou tuto problematiku trochu blíže osvětlit…

Na Zonky si jde půjčit třeba až celého půl milionu korun

Když se řekne Zonky, každému z nás se jistě vybaví sympatická zebra, která provádí televizním reklamním spotem. V druhém sledu si ale určitě vzpomeneme ještě na mnohem víc, například příběhy lidí, kteří těmito krátkými seriály provázejí. Nakonec, jedním z nich se může stát naprosto každý, stačí k tomu splnit jen pár základních podmínek. O čem je řeč?

  • Žadatel o půjčku u Zonky musí být plnoletý. Mladším osmnácti let ze zákona půjčit nelze.
  • Vlastní účet v libovolné české bance, ale také doložitelný trvalý příjem, i to je podmínkou.
  • České státní občanství. Jinak řečeno, cizincům touto formou bohužel půjčovat nepůjde.

Vlastně, když si rozebereme problematiku dopodrobna, P2P půjčky jsou mimořádně oblíbeným produktem, a to napříč všemi generacemi nebo třeba sociálními skupinami. Dostupnost je na poměrně vysoké úrovni, teoreticky může požádat každý, kdo dostojí výše zmíněným předpokladům, nic navíc se nepožaduje. Požádat si o půjčku je tedy velmi jednoduché, a kromě jiného i diskrétní, což potěší nejen lidi žijící dlouhodobě na maloměstě – sousedé o tomto jejich kroku prostě vědět ani v nejmenším nebudou!

Porovnání po internetu rovná se velká časová úspora

Pokud chcete porovnat online právě tento typ půjček, je to vlastně snadné, stačí navštívit náš nezávislý srovnávač, který vám nezávazně nabídne dobrou radu přímo na míru vašim potřebám. Neztrácejte proto čas návštěvami poboček, osobně je to ještě úmornější, než si dovedete představit v těch nejhorších snech – jinak řečeno, čekání a zase jen čekání. Takto budete mít všechny údaje doslova jako na dlani, ať už půjde o měsíční splátky nebo třeba úrokovou sazbu, případně také RPSN, které je u nabídek ze zákona nutno uvádět.

Shlédněte také

Co jsou nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčky představují nejrychlejší způsob, jak snadno získat peněžní prostředky. Jedná se o půjčky, které nabízí společnosti, které se neřadí do bankovní sféry. Finanční prostředky tedy pochází z firemních zdrojů. nebankovní půjčky není těžké získat, a proto se mnoho lidí na tyto druhy půjček rádo obrací.