Půjčte si peníze za výhodných podmínek

Ne vždy jdou věci tak, abyste nemuseli využít služby půjček, které získáte v bance nebo v nebankovní společnosti.

 

Bydlení, spotřebiče, platby, nábytek, dovolená, auto a mnoho dalšího není zadarmo. A tak, když někdo na to, či ono nemá, sáhne automaticky po půjčce, takže první kroky vedou právě do banky.

 

V bance vyplní zájemce formuláře, doloží potřebné doklady, ale nakonec narazí na to, že má nějaký záznam v bankovním, či nebankovním rejstříku dlužníků a celý proces je zamítnutý. Banky totiž klienty se záznamem odmítají a nechtějí již s nimi mít nic společného. Maximálně, že byste si chtěli u nich otevřít bankovní účet nebo spoření.

 

Kam se tedy teď obrátit, když peníze nutně potřebujete a nejedná se o malou částku?

 

Mnohé z takto odmítnutých klientů potěší zpráva, že nebankovní společnosti nabízejí produkty, kde nějaký rejstřík nemá takovou váhu na schválení. Americká hypotéka bez registru je toho důkazem a má již spoustu spokojených uživatelů a plátců.

eura

Její princip je jednoduchý, protože nemusíte se rejstříků obávat a dokonce není potřebné ani doložení Vašich příjmů. Ke schválení je důležitá nemovitost, kterou se zaručíte. Bude na ní tedy uvalena zástava, a to po celou dobu splácení půjčky. Po splacení bude samozřejmě tento proces zrušený a Vaše nemovitost bez zátěže.

Dobu splácení si určujete vy sami a bude uvedena i ve smlouvě. Můžete si vybrat několik málo let nebo dokonce, až let 30. Každý podle svých finančních možností. Důležité je nedostat se kvůli splátkám do potíží, proto máte možnost rozložit si je tak, aby Vám to vyhovovalo.

Úrok je natolik nízký, že takový byste získali i v bance. Překvapením pro Vás bude rychlé schválení, které nebude trvat týdny, ale jen pár hodin. Budete tedy vědět, co nejdříve, jak Vaše žádost dopadla, a kolik přesně Vám bylo schváleno. Je možné získat, až 70% z odhadu ceny nemovitosti.

Shlédněte také

Peníze na cokoliv a bez šetření

Různé okolnosti nutí mnoho lidí využít předčasně svoje úspory nebo využít nabídky půjček od bank …