Refinancing - Business Concept. Button on Modern Computer Keyboard.

Jak probíhá refinancování hypotéky u Hypoteční banky?

 

Pokud se pomalu blíží konec fixačního období u vašeho hypotečního úvěru, měli byste zvažovat refinancování, protože můžete danou cestou získat výhodnější úrokovou sazbu. S refinancováním hypotéky byste však neměli pospíchat, důležité je rozmyslet si, na jakou banku se tentokrát obrátíte. Vůbec nezáleží na tom, že momentálně máte sjednanou hypotéku u jiné banky, refinancování vám totiž může provést třeba taková Hypoteční banka.

Přímo na webových stránkách Hypoteční banky si prostřednictvím kalkulačky spočítáte, kolik peněz ušetříte. Uvedenou úrokovou sazbu navíc máte od banky garantovanou po dobu 30 dnů, a tak se můžete celý měsíc rozhodovat, jestli se na Hypoteční banku obrátíte, nebo nikoliv.

Jak refinancování hypotéky probíhá?

Hypoteční banka v první řadě převede váš hypoteční úvěr k sobě, a to bez jakéhokoliv poplatku. Postará se o všechny potřebné dokumenty z předchozí bankovní instituce. Dokonce ani nezáleží na tom, jestli jste z hypotéky financovali nákup rodinného domu či stavebního pozemku nebo rekonstrukci stávajícího obydlí. Při refinancování hypotéky získáte atraktivnější úrokovou sazbu a výhodnější i ostatní podmínky, což zní určitě lákavě.

V rámci refinancování si znovu nastavíte dobu splácení, a tím pádem ovlivnit výši splátek. Chcete hypotéku platit opět dalších 30 let a tím si snížit měsíční náklady na placení, nebo byste chtěli měsíční splátky zvýšit a splatit tak svůj závazek za 20 let? Maximální doba splatnosti je však 40 let.

Co tedy pro refinancování udělat?

Hypoteční banka nabízí možnost, že můžete refinancovat hypotéku buď sami, nebo klidně i ve čtyřech lidech ze dvou domácností. Vyplňte tedy kalkulačku na webové stránce Hypoteční banky a vyčkejte na e-mail s podrobnější nabídkou, která potom platí těch slíbených 30 dnů.

Proč zvolit zrovna Hypoteční banku?

Hypoteční banka na tuzemském trhu působí od roku 1991, přičemž původně se jmenovala AGROBANKA. Od samotného počátku se snaží klientům nabídnout vskutku kvalitní služby k jejich spokojenosti. Hlavním cílem Hypoteční banky je pomoci lidem k lepšímu bydlení. Zaměstnává specialisty, kteří se v hypotečních úvěrech vyznají, neboť podstupují pravidelná školení, a tím pádem předávají klientům vždy aktuální a nezkreslené informace.

V současné době hraje internet prim, a proto se snaží spousta bank nabízet i své služby skrze internet. Hypoteční banka nezůstává pozadu, a tak si v pohodlí svého domova můžete vyřídit hypotéku skrze internet, a to bez jakýchkoliv poplatků. Od ostatních konkurenčních bank se liší Hypoteční banka tím, že má k dispozici klientskou linku až do 21:00 hodin.

Stále váháte, na koho se obrátit? Věřte, že Hypoteční banka je tím pravým ořechovým.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …