?>
Domů / Americká hypotéka bez registru Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv

Americká hypotéka bez registru Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv

Byly jste v bance žádat o hypotéku, ale při té příležitosti jste zjistili, že jste se nějakým způsobem dostali do registru dlužníků? Věřte, že nejste jediní. Dostat se v dnešní době do registru není nic složitého a mnoho lidí to zjistí právě až v případě, kdy se rozhodnou vzít si nějakou půjčku. Potom s nimi ale banka vyběhne. Jenže kde tedy peníze vzít, když je potřebujete? Skvělým řešením je americká hypotéka bez registru.

 

Již z názvu by se dalo vyčíst, že u této formy hypotéky se nahlížení do registrů bát nemusíte. A vyhnete si i dalšímu papírování, jako například dokládání příjmů. Co tedy taková americká hypotéka bez registru je?

  • Hypotéka pro každého komu je 18 až 90 let a může ručit nemovitostí
  • Financování jakékoliv nemovitosti až do výše 70 % její odhadní ceny
  • Žádné nahlížení do registrů, dokládání příjmů a jiné otravné papírování
  • Vyřízení opravdu rychle – peníze již do 24 hodin
  • Žádné poplatky předem – i odhad nemovitosti je zdarma
  • Nízký úrok jako v bance
  • Volitelná doba splácení od jednoho roku do 30 let
  • Peníze na cokoliv

Americká hypotéka bez registru Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv

Jestliže také patříte mezi ty, kteří v bance neuspěli, neznamená to, že na hypotéku nemáte nárok. Stačí pouze vědět, kam se obrátit. Americká hypotéka může být ideálním řešením Vašeho aktuálního nedostatku. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezúčelovou hypotéku, nikdo nebude zkoumat, na co peníze použijete, proto je můžete použít například i na vyplacení exekuce. Že Váš exekuce čeká již zítra? Vzhledem k tomu, že k vyplacení peněz dochází již do 24 hodin od podání podkladů (fotografie nemovitosti), může být americká hypotéka Vaší poslední záchranou.

 

Nebojte se požádat o hypotéku, která je výhodná a férová a která Vám konečně může pomoci vyjít vstříc lepší budoucnosti, ve které Vás nebudou trápit nesnesitelné dluhy.

Shlédněte také

Pronájem adresy trvalého pobytu zajistí mnoha podnikatelům znatelné úspory. Proč tomu tak je?

V České republice se v současné době pohybuje více než milion různých podnikatelů. Asi těžko …