Americká hypotéka bez registru Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv

Byly jste v bance žádat o hypotéku, ale při té příležitosti jste zjistili, že jste se nějakým způsobem dostali do registru dlužníků? Věřte, že nejste jediní. Dostat se v dnešní době do registru není nic složitého a mnoho lidí to zjistí právě až v případě, kdy se rozhodnou vzít si nějakou půjčku. Potom s nimi ale banka vyběhne. Jenže kde tedy peníze vzít, když je potřebujete? Skvělým řešením je americká hypotéka bez registru.

 

Již z názvu by se dalo vyčíst, že u této formy hypotéky se nahlížení do registrů bát nemusíte. A vyhnete si i dalšímu papírování, jako například dokládání příjmů. Co tedy taková americká hypotéka bez registru je?

  • Hypotéka pro každého komu je 18 až 90 let a může ručit nemovitostí
  • Financování jakékoliv nemovitosti až do výše 70 % její odhadní ceny
  • Žádné nahlížení do registrů, dokládání příjmů a jiné otravné papírování
  • Vyřízení opravdu rychle – peníze již do 24 hodin
  • Žádné poplatky předem – i odhad nemovitosti je zdarma
  • Nízký úrok jako v bance
  • Volitelná doba splácení od jednoho roku do 30 let
  • Peníze na cokoliv

coins

Jestliže také patříte mezi ty, kteří v bance neuspěli, neznamená to, že na hypotéku nemáte nárok. Stačí pouze vědět, kam se obrátit. Americká hypotéka může být ideálním řešením Vašeho aktuálního nedostatku. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezúčelovou hypotéku, nikdo nebude zkoumat, na co peníze použijete, proto je můžete použít například i na vyplacení exekuce. Že Váš exekuce čeká již zítra? Vzhledem k tomu, že k vyplacení peněz dochází již do 24 hodin od podání podkladů (fotografie nemovitosti), může být americká hypotéka Vaší poslední záchranou.

 

Nebojte se požádat o hypotéku, která je výhodná a férová a která Vám konečně může pomoci vyjít vstříc lepší budoucnosti, ve které Vás nebudou trápit nesnesitelné dluhy.

Shlédněte také

Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Banka vám odmítla půjčit peníze, protože vaše příjmy jsou příliš nízké? Máte záznam v registru a …