?>
Domů / Finance / Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Banka vám odmítla půjčit peníze, protože vaše příjmy jsou příliš nízké? Máte záznam v registru a potřebujete splatit exekuci? Odmítáte doložit bance účel hypotéky? Nebo potřebujete peníze rychle a nechcete ztrácet čas zbytečným a zdlouhavým papírováním? Tak to jste tu správně. Americká nebankovní hypotéka je pro vás ta správná varianta – dostanete peníze snadněji a rychleji – klidně do 24 hodin!

 

Americká nebankovní hypotéka je zprostředkovávána nebankovními společnostmi, které poskytují služby, jež Vám banky ani nenabídnou. Slova nebankovní se určitě nemusíte bát. Znamená to pouze to, že daná společnost nepodléhá kontrole ČNB. Přesto však může být velmi férová a poskytnout Vám peníze bez složitého dokládání příjmů a zkoumání Vaší osoby. Je to ideální řešení, jak získat peníze opravdu snadno a rychle.

eurw

Co ovšem musím splňovat pro to, abych tuto hypotéku získal? Skoro nic. Stačí být starší 18 let a vlastnit nemovitost, která bude použita jako zástava půjčených peněz. Nemovitost může být jakákoliv v jakékoliv cenové hodnotě. Nemusí se přitom jednat o nemovitost ve Vašem vlastnictví, ale můžete sehnat někoho, kdo je ochoten se za Vás zaručit.

Co dalšího mohu od hypotéky bez dokladu příjmů očekávat?

  • žádné poplatky předem
  • poskytnutí až 70% částky z odhadované ceny nemovitosti určené k zástavě
  • půjčka oproti zastavení nemovitosti jakéhokoli charakteru
  • nízké splátky s nízkým úrokem, který je srovnatelný s tím bankovním
  • doba splácení možná až 30 let
  • samozřejmě možnost předčasného placení bez jakýchkoliv extra poplatků

Jsem schopný hypotéku splatit?

Jelikož je tato hypotéka závislá pouze na vašem uvážení, rozmyslete si, jestli jsou vaše příjmy skutečně dostačující. Pokud ano, jděte si za rychlým splněním vašich snů. Peníze obdržíte přeci už do 24 hodin!

Shlédněte také

Americká hypotéka bez registru Vám poskytne peníze opravdu na cokoliv

Byly jste v bance žádat o hypotéku, ale při té příležitosti jste zjistili, že jste se …