?>
Domů / Ostatní / Proč si kupovat užitkový vůz, když je jeho vypůjčení výhodnější
Proč si kupovat užitkový vůz, když je jeho vypůjčení výhodnější

Proč si kupovat užitkový vůz, když je jeho vypůjčení výhodnější

Malým firmám, drobným podnikatelům, ale i některým jednotlivcům se nevyplatí pořizovat si vlastní užitkové vozidlo a starat se o veškeré povinnosti, které s jeho provozem souvisejí. Sledovat termíny k placení pojištění, k přistavení na servis nebo povinnou technickou prohlídku a další nezbytnosti je na úkor vlastního času i peněz.

Proč si kupovat užitkový vůz, když je jeho vypůjčení výhodnějšíVšechny tyto starosti přenechte majiteli vozidla, kterým je půjčovna užitkových vozů, jmenovitě společnost Fibo Trading, s.r.o., kterou najdete v Praze – Lahovicích. Zde vlastní a provozuje areál včetně servisu a stará se o vozový park tvořený osvědčenými značkami jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Zájemci si mohou vybírat podle svých potřeb a představ a půjčit si užitkové vozidlo za bezkonkurenční cenu již od 390 Kč na den. Další výhodou je neomezený počet kilometrů, žádné časové omezení a možnost vybrat si některý z nabízených doplňků a balíčků.

Jaké jsou podmínky pronájmu

Cena za pronájem minibusu či dodávky a vratná kauce se stanovuje podle hodnoty a vybavení pronajímaného vozidla a podle délky, na jakou je zapůjčován. Tato doba však není nijak omezována, stejně jako druh nákladu, který hodlá zákazník převážet. Jednou z výhod poskytovaných půjčovnou Fibo Trading je možnost cestovat s pronajatým vozidlem i do zahraničí. Na cestu obdržíte veškeré povinné doklady o pojištění vozidla, dálniční známku a rovněž elektronický sledovací systém a zabezpečení proti odcizení, kterými jsou všechna pronajímaná vozidla standardně vybavena.

Půjčovna minibusů je určena například pro firmy, které převážejí své zaměstnance na vzdálenější pracoviště, nebo pro rodiny s dětmi, které si chtějí udělat dovolenou u moře a využít komfortu a zázemí „vlastního“ vozidla. Na přání si můžete nechat vybavení auta rozšířit například o různé upínací prvky, střešní nosiče či dětské autosedačky.

K řízení minibusu a jiných užitkových vozidel vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Nemáte-li žádné zkušenosti s řízením těchto vozidel, pracovníci půjčovny vám vše ochotně vysvětlí, poskytnou vám i cenné rady a před vyjetím do běžného provozu si auto můžete v areálu autopůjčovny nejprve vyzkoušet.

Shlédněte také

Netrapte se administrativou kolem mezd. Najměte si Dype

Státem a zákony vyžadovaná administrativa firmy ubíjí. Jednou z na čas nejnáročnějších částí firemní administrativy …