Proč si kupovat užitkový vůz, když je jeho vypůjčení výhodnější

Malým firmám, drobným podnikatelům, ale i některým jednotlivcům se nevyplatí pořizovat si vlastní užitkové vozidlo a starat se o veškeré povinnosti, které s jeho provozem souvisejí. Sledovat termíny k placení pojištění, k přistavení na servis nebo povinnou technickou prohlídku a další nezbytnosti je na úkor vlastního času i peněz.

534533f790b14fc9d90f0200Všechny tyto starosti přenechte majiteli vozidla, kterým je půjčovna užitkových vozů, jmenovitě společnost Fibo Trading, s.r.o., kterou najdete v Praze – Lahovicích. Zde vlastní a provozuje areál včetně servisu a stará se o vozový park tvořený osvědčenými značkami jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Zájemci si mohou vybírat podle svých potřeb a představ a půjčit si užitkové vozidlo za bezkonkurenční cenu již od 390 Kč na den. Další výhodou je neomezený počet kilometrů, žádné časové omezení a možnost vybrat si některý z nabízených doplňků a balíčků.

Jaké jsou podmínky pronájmu

Cena za pronájem minibusu či dodávky a vratná kauce se stanovuje podle hodnoty a vybavení pronajímaného vozidla a podle délky, na jakou je zapůjčován. Tato doba však není nijak omezována, stejně jako druh nákladu, který hodlá zákazník převážet. Jednou z výhod poskytovaných půjčovnou Fibo Trading je možnost cestovat s pronajatým vozidlem i do zahraničí. Na cestu obdržíte veškeré povinné doklady o pojištění vozidla, dálniční známku a rovněž elektronický sledovací systém a zabezpečení proti odcizení, kterými jsou všechna pronajímaná vozidla standardně vybavena.

Půjčovna minibusů je určena například pro firmy, které převážejí své zaměstnance na vzdálenější pracoviště, nebo pro rodiny s dětmi, které si chtějí udělat dovolenou u moře a využít komfortu a zázemí „vlastního“ vozidla. Na přání si můžete nechat vybavení auta rozšířit například o různé upínací prvky, střešní nosiče či dětské autosedačky.

K řízení minibusu a jiných užitkových vozidel vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Nemáte-li žádné zkušenosti s řízením těchto vozidel, pracovníci půjčovny vám vše ochotně vysvětlí, poskytnou vám i cenné rady a před vyjetím do běžného provozu si auto můžete v areálu autopůjčovny nejprve vyzkoušet.

Shlédněte také

Vyberte ty správné přepravky a boxy

Jak si co nejlépe poradit s přepravou a skladováním? Základním předpokladem je především správné vybavení, …