Roční náklady na odívání vašich zaměstnanců nejsou žádnou malou investicí. Jak ušetřit?

Ať už se pohybujete v odvětví výroby, obchodu, služeb, nebo se specializujete na kteroukoliv jinou oblast, drtivá většina z vás musí svým podřízeným pravidelně kupovat pracovní oblečení. To má rovnou několik funkcí, přičemž se mezi ně řadí nejen tolik důležitá ochrana, ale i utváření týmového ducha a prezentace vaší firmy.

Maloobchodní ceny nejsou pro vás

Nejdříve je nutné si uvědomit, jak drahé vlastně odívání vašich podřízených dokáže být. I v případě menších firem se jedná o desítky tisíc korun ročně, což rozhodně není nezanedbatelná částka. Nejčastějším omylem mnoha podnikatelů je nakupování za stejné ceny, jako je tomu u běžných zákazníků. Vzhledem k vašemu pravidelnému odběru máte rozhodně právo na velkoobchodní ceny.

Tuto výhodu vám však samozřejmě nebude většina dodavatelů chtít poskytnout, protože by přišli o své zisky. V takovém případě byste se měli spolehnout na poctivý a ověřený velkoobchod textil, díky kterému dostanete to, na co máte právo. Důležitým aspektem je pro vás i možnost výroby na zakázku, jelikož budete nejspíše požadovat i nejrůznější loga a výšivky. Na koho se tedy obrátit?

Komplexní služby jsou základem všeho

Naše doporučení spadá na populárního obchodníka jménem Xfer. Ten se přímo zaměřuje na služby pro podnikatele, tudíž vám je schopen nejen poskytnout množstevní slevy, ale i další důležité dodatkové činnosti.

Ať už tedy potřebujete pracovní trička, mikiny, bundy, čepice, polokošile, tašky, či cokoliv jiného, podívejte se na internetové stránky těchto odborníků. V případě zájmu stačí kontaktovat příslušné pracovníky, kteří vám otevřou dveře do světa výhodnějšího nakupování. Podnikejte chytře a snažte se optimalizovat své výdaje na místech, kde je to možné.

Shlédněte také

Advokátní kancelář: Jaké nabízí služby?

Zvažujete darování nemovitosti, která je zatížena věcným břemenem? Jedná se o velmi častou situaci z …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *