Ochrana majetku by měla být hlavní prioritou

Fotopasti byl původně zkonstruovány pro účely myslivosti a monitoringu zvířat v divoké přírodě neinvazivní metodou, velmi rychle však nalezli uplatnění i zcela jinde. Oblíbili si je totiž majitele nejrůznějších objektů, prostor a pozemků, kteří je začali využívat pro ochranu svého majetku. Jedná se totiž o velmi chytré a levné řešení otázky ochrany.

Fotopast má spoustu výhod

Pro kontrolu pohybu po prostoru se nejčastěji používají průmyslové kamery, které neustále zaznamenávají video. Ty jsou sice velmi šikovné a účelné, ovšem šikovný zloděj je dokáže obejít či vyřadit z provozu. Jejich hlavním problémem je totiž to, že jsou nápadné. Zcela jiným směrem jdou fotopasti a to jak principiálně, tak i cenově.

Fotopast na ochranu majetku totiž pracuje s tím, že je nenápadná a nikdo o ní a to dokonce ani v moment, kdy pořídí snímek či videozáznam. Díky tomu je fotopast na ochranu majetku zajímavou variantou, jako docílit odhalení zloděje. Ten totiž vůbec neví o tom, že byl odhalen a snímky tak mohou posloužit policii k rychlému dopadení pachatele a také dosvědčení pojišťovně co se vlastně stalo.

Velkou výhodou fotopastí je také to, že jsou cenově velmi výhodné. Oproti standardním cenám zabezpečovacích kamerových systémů je jejich cena ani ne třetinová. Majitelé pozemků tak mohou ušetřit a navíc dopadnout zloděje velmi rafinovanou cestou.

Podle čeho vybrat?

Při výběru fotopasti na ochranu majetku se nemusíte vždy řídit pravidlem čím dražší tím lepší. Volte vždy podle toho, k čemu fotopast potřebujete, jak často jí budete přemísťovat a kde jí budete mít. Pokud jí budete instalovat do míst, kde panují nepříznivé podmínky, dbejte na lepší obal fotopasti. Pokud chcete pořizovat fotopasti pro perfektní snímání, pořiďte si fotopast s vysokým rozlišením.

Shlédněte také

Netrapte se administrativou kolem mezd. Najměte si Dype

Státem a zákony vyžadovaná administrativa firmy ubíjí. Jednou z na čas nejnáročnějších částí firemní administrativy …