Potřebujete-li hypotéku, zkuste americkou hypotéku bez registru

Jestliže sníte o lepším bydlení, ale nemáte na něj dostatek peněz, potom jistě víte, že zřejmě jediným řešením bude hypotéka. Jenže co když se k Vám banky obracejí zády a nemáte šanci od nich hypotéku získat? Potom je tu další řešení v podobě americké hypotéky, u které nemusíte dokládat účel, ani Vás nečeká proklepávání v registrech.

 

Stále více lidí se v případě řešení hypotéky obrací na nebankovní společnosti. Proč? Je to především proto, že získat hypotéku u banky není vůbec jednoduché. Abyste na ni dosáhli, musíte mít docela vysoké příjmy, nízké měsíční náklady, ideálně nulové splátky u jiných společností a hlavně žádný vroubek v registru. Tam se ale v dnešní člověk dostane poměrně snadno a v celku nevinně. Stačí, že Vám třeba pošta nedoručí složenku, a problém je na střeše. U americké hypotéky bez registru ale nic takového není důvod pro to, aby Vám hypotéka nebyla schválena. Jediný důvod, proč by Vám nebyla poskytnuta taková hypotéka, by byla neplnoletost, nebo žádná nemovitost k zástavě, ať už ve Vašem vlastnictví, nebo ve vlastnictví někoho z Vašich blízkých.

euro

Jak tedy americkou hypotéku bez registru získat? Stačí pouze vyplnit online žádost a poslat fotografie nemovitosti, kterou chcete zastavit. Během krátké doby Vás bude kontaktovat zástupce společnosti s nabídkou. Můžete získat až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. A jakou nemovitost můžete zastavit? Jakoukoliv, ať už je to dům, chata, chalupa, garáž, a jiná.

 

A jaké další výhody americká hypotéka bez registru má?

  • Peníze již do 24 hodin od podání podkladů
  • Nízký úrok jako v bance
  • Doba splácení až 30 let
  • Možnost vyplacení exekuce, či konsolidace půjček
  • Férové, vstřícné a rychlé jednání
  • Žádné poplatky předem
  • Odhad ceny nemovitosti zdarma

 

Spolehněte se na americkou hypotéku bez registru a získejte peníze opravdu rychle a na cokoliv.

Shlédněte také

Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Banka vám odmítla půjčit peníze, protože vaše příjmy jsou příliš nízké? Máte záznam v registru a …