Nebankovní hypotéka je tu ro všechny, kdo potřebují získat peníze opravdu rychle

Nastala u Vás situace, kdy se Vám nedostává tolik peněz, kolik byste zrovna potřebovali? Je mnoho situací, kdy by člověk potřeboval půjčit peníze. Ať už to jsou nečekané výdaje, nabídka výhodné koupě nemovitosti, nezbytná rekonstrukce, či splnění nějakého dnu. Jak se ale říká „kde vzít a nekrást?“. Krást určitě nemusíte. Stačí pouze vědět, kam se obrátit, abyste získali peníze opravdu rychle a spolehlivě. Skvělým řešením může být nebankovní hypotéka, která Vám poskytne peníze již do 24 hodin.

peníze

Co znamená nebankovní hypotéka?

Jedná se o finanční produkt, který není poskytován bankou, tedy nepodléhá kontrole ČNB. Možná by se to mohlo zdát jako úskalí této hypotéky, ve skutečnosti je to však její obrovskou výhodou. Právě proto, že si poskytovatel hypotéky určuje pravidla jejího získání sám, jsou tyto podmínky daleko mírnější, než v bance. Proto na nebankovní hypotéku dosáhnou i lidé s nízkými příjmy, ženy na mateřské, či nezaměstnaní.

Pro schválení nebankovní hypotéky musíte splňovat pouze dvě podmínky. Plnoletost (maximálně 80 let) a možnost poskytnout nemovitost, jako zástavu. Nečeká Vás žádné dokládání příjmů, nahlížení do registrů a spousta složitého a v některých případech i několikatýdenního papírování, jako v bance. Peníze z nebankovní hypotéky můžete mít dokonce již do 24 hodin. Můžete tak jednoduše vyřešit akutní nedostatek peněz, který Vás trápí.  Získáte přitom finance až ve výši 70 % z odhadní ceny nemovitosti, k tomu nízký úrok (již od 4 % p. a.), splatnost až na 30 let a možnost předčasného splacení po celou dobu trvání hypotéky zdarma.

Nebankovní hypotéka je velmi výhodnou půjčkou se zástavou nemovitosti, u které Vás nepřekvapí ani žádné poplatky předem. Požádejte o ni ještě dnes.

Shlédněte také

Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Banka vám odmítla půjčit peníze, protože vaše příjmy jsou příliš nízké? Máte záznam v registru a …