Jak si obstarat levný odvoz sutě

Kdo někdy musel vyklízet starý dům, sklep, půdu, dvůr nebo zanedbanou zahradu, potvrdí, jakou starost vyžaduje samotná nepříjemná práce, ale také odvoz a likvidace nepotřebných věcí. Navíc samotné objednání vhodného dopravního prostředku, jeho naložení a ekologická likvidace není žádnou levnou záležitostí.

V tomto směru mají velice usnadněnou situaci jak stálí obyvatelé, tak chataři a chalupáři, ale i majitelé ubytovacích zařízení či různé firmy na Vyškovsku a Prostějovsku. Odvoz sutě Prostějov a v okolních obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších, zajišťuje již několik let firma Cetkovský. Tento dopravce disponuje kontejnery na odvoz stavební sutě, ale i jiného materiálu. Problémem pro ni není ani přeprava stavebních strojů, automobilů, autovraků či různé stavební nebo zemědělské techniky.

Objednání kontejneru

Chcete-li vyklízet jakýkoliv zanedbaný prostor, může si tuto činnost objednat u firmy Cetkovský. Ovšem také můžete tyto práce zastat sami a využít výhodné nabídky spočívající v přistavení a odvezení stavební sutě a jiného nepoužitelného materiálu zcela zdarma. Jedinou podmínkou je, že musíte stihnout naplnit přistavený kontejner do dvou dnů. Součástí odvozu stavební sutě, či jiného nebezpečného materiálu, je jeho ekologická likvidace. Firma Cetkovský zajišťuje i přepravu a odvoz závadného a nebezpečného odpadu v režimu ADR.

Dovoz stavebního materiálu

Kromě vyklízení, odvozu sutě a přepravy nejrůznějšího materiálu je zejména pro stavebníky na Vyškovsku a Prostějovsku výhodná Kontejnerová doprava Vyškov. Objednat si lze dovoz písku, štěrku, dřeva či jiného stavebního materiálu, ale dokonce i míchaného betonu. Nabídka firmy Cetkovský zahrnuje i zemní práce, pomoc při stavbách, zhotovení základové desky pro rodinný dům nebo jiný objekt, ale také demolice starých domů včetně odvozu sutě a její ekologické likvidace.

Shlédněte také

Živí vás práce na obráběcím stroji? Zvyšte své zisky díky vhodnému vybavení

Česká republika je ve světě známá právě díky své šikovnosti v oblasti strojírenské výroby. Tento …