Se správným kalibrem zvládnete nastavit výrobní linku naprosto přesně

Ve všech výrobních odvětvích je velice důležitá kvalita materiálů i preciznost zpracování. Toho by si měl být dobře vědom každý výrobce, který si chce udržet zakázky. Aby byli odběratelé spokojeni, svěřovali dané firmě další zakázky a poskytovali jí kladné reference, je navíc třeba dodržovat smluvené termíny dodání. Velkým plusem samozřejmě je i kvalitní komunikace, ochota přizpůsobit se specifickým požadavkům zákazníka a další nadstandardní služby, tyto benefity však nemají význam ve chvíli, kdy firma nedokáže zajistit odpovídající provedení výrobků. V kovovýrobě a ve strojírenství to platí obzvlášť, zejména když ve výrobní lince vznikají celé série identických produktů.

Kalibry a další měřicí nástroje jsou při kontrole přesnosti rozměrů naprosto nepostradatelné

Chcete-li dosáhnou při výrobě maximální možné přesnosti, rozhodně se neobejdete bez dokonale zkalibrovaných měřidel. Ta musíte také správně používat. Při práci je nutné průběžně kontrolovat jednotlivé rozměry stran, otvorů i úhlů. Na strojírenské produkty bývají kladeny nemalé nároky, často jsou vystaveny extrémní námaze. I malá odchylka velikosti může proto zapříčinit jejich nefunkčnost nebo rychlejší opotřebení. Odchylky od technické dokumentace mohou navíc vést k poruchám a nehodám, jejichž následky mohou být někdy tragické. S jediným kalibrem si rozhodně nevystačíte. Měli byste si pořídit všechna potřebná měřidla odpovídajících rozměrů.

U Michovský TOOLS nemusí objednávka končit jediným kalibrem. V nabídce je široký sortiment kvalitních nástrojů

Potřebujete pořídit kalibry? Tím pravým dodavatelem je společnost Michovský TOOLS je předním českým výrobcem nástrojů. Můžete se spolehnout na to, že používá výhradně prvotřídní materiály a dbá na precizní zpracování měřidel. V katalogu najdete nejen kalibry NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp., ale také koncové měrky a jiné užitečné nástroje.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …