Nevzdávejte to s drátovým rozhlasem. Partnera pro něj máte

Stále se oplatí investovat do drátového rozhlasu. Toto komunikační médium funguje v obcích, v institucích i tam, kde je zapotřebí kvalitně ozvučit velké prostory.

Zajímá vás, kde najít partnera pro dobře fungující drátový rozhlas? Na webových stránkách https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ najdete nabídku firmy ELMIK, která od roku 1994, kdy vznikla, vyrostla v lídra v oblasti montáží a servisu městských a obecních drátových rozhlasů. Společnost dodává nové drátové, ale i bezdrátové rozhlasy. Dále se specializuje na jejich repase, kompletní servis – záruční i pozáruční, na rozšiřování i technologické zlepšování.

ELMIK jako partner

Díky dlouhodobému působení na trhu má ELMIK obrovské know-how a umí zákazníkům nabídnout vždy to nejoptimálnější řešení. Dnes navíc funguje i jako maloobchod a velkoobchod ozvučovací techniky s rozhlasovými ústřednami, zesilovači či s reproduktory. Zajišťuje dodávky, montáže a servis kamerových systémů, telefonních ústředen, dorozumívacích zařízení i jednotné časomíry. Služby firmy tak využijete i v těchto přidružených oblastech.

Proč pořád zachovávat funkční drátový rozhlas či budovat dokonce nový?

Rozhodně neplatí, že jde výhradně o médiu nejstarších občanů. Drátový rozhlas nabízí rychlé a přímočaré informace bez zkreslování marketingovými a obchodními zásahy ze strany majitelů platforem, jakou je například Facebook. Hlášení z drátového rozhlasu dávají českým obcím taktéž neopakovatelnou atmosféru. Drátový rozhlas se využívá navíc i ve velkých podnicích, v nemocnicích, na nádražích, na hřbitovech, v obřadních síních či ve školách. Rozhodně se nejedná o žádný archaismus, ale o praktickou nestárnoucí technologii. Podívejte se na stránky https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ a zjistěte, co tento komunikační evergreen může nabídnout právě vám.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …