?>
Domů / Půjčky / První půjčku zdarma nabízí více společností

První půjčku zdarma nabízí více společností

Takzvaná první půjčka zdarma je skutečně velmi výhodná záležitost. Pokud jste si u dané společnosti ještě nikdy v minulosti nepůjčovali, můžete se jí dočkat – a neplatit vůbec žádné úroky v případě, že celou dlužnou sumu splatíte do předem stanoveného data. Lákavé? Ale ano, kdo by tohle přeci nebral, že? Opravdu, věc se má tak, že je připravena první půjčka zdarma pro každého!

Rychlá pomoc pro všechny, kteří mají finanční krizi

Pokud potřebujete vzpruhu pro rodinný rozpočet, jsou právě nebankovní půjčky hodně zajímavým řešením celé situace. Rychlé, diskrétní a hlavně bezpečné, to jsou jen některé z výhod, které takové úvěry nabízejí pro své nové i stálejší klienty. Možností je přitom skutečně dost. I s plánovanou změnou legislativy je stále z čeho vybírat, desítky alternativ každý den.

A jaká je nabídka na trhu? Jednou z těch opravdu zajímavých je třeba ta od Friendly Finance s.r.o. Pojďme si ji proto trochu blíže představit.

  • Až dvacet tisíc korun během pár minut, sjednání je velmi rychlé a podmínky maximálně férové.
  • Blesková odpověď kdykoliv během denních, nočních, ale také svátečních dnů a hodin. Nonstop služba, která vyřídí půjčku doslova obratem.
  • Friendly Finance má pobočky prakticky po celé Evropě, jde tak o společnost s velkou tradicí a jasnou vizí – nemusíte se bát svěřit se do jejích rukou.

Dobré zkušenosti, které mají klienti s touto společností, jsou skvělými referencemi. Jasná sázka na jistotu, které se nemusíte v ničem obávat. Další možnou alternativou, jež se přímo nabízí, je Zaplo.cz online půjčka. Jaké má parametry a co nás s ní čeká? Nebojte, vše si podrobně představíme, je to určitě dobrá možnost, jak si rychle a levně půjčit.

Díky Zaplo.cz si můžete přijít až na dvacet tisíc korun (pro nové klienty je limit zatím jen osm tisícovek), které mají splatnost sedm až třicet kalendářních dnů. Při úplně první půjčce stačí splatit vše v dohodnutém termínu a neplatíte žádné úroky ani žádné poplatky. Půjčka je tedy ve finále zcela zdarma. Bez ručitele, bez nutnosti prokazování důvodu, kvůli němuž si hodláte úvěr sjednat. Naprostá svoboda pro klienta, minimum formalit a další bonusy navíc. Půjčka právě zde je tedy skutečně dobrým řešením pro rodinnou finanční krizi.

 

Shlédněte také

Nejschvalovanější půjčka roku 2017

Kde bychom měli hledat půjčku s nejvyšším procentem schválených žádostí? Transparentně, s minimem odmítnutých klientů a nízkými …