Centrum dodávek a užitkových vozů nabízí i možnost financování prostřednictvím úvěru

Automobily využívá téměř každá firma i rodina. Všichni jsme značně časově vytíženi, veřejná doprava není vždy dobře dostupná a často se ani nemůžeme nebo nechceme přizpůsobovat jízdním řádům vlaků a autobusů. Mnohdy navíc přepravujeme zavazadla nebo náklad, s nimiž je jiná forma cestování než vlastním vozem obtížná či dokonce zcela nemožná. A prostor, který nabízí běžný osobní vůz, nám často nestačí.

Důvodem ke koupi většího vozu může být rozvoj podnikání

Pokud jsme na začátku podnikání provozovali malý internetový obchůdek s drobnými předměty jen jako vedlejší činnost při zaměstnání, čas od času zajížděli pro menší objem zboží či materiálu a poté se zásilkami na poštu, bohatě nám stačil osobní vůz. Jenže naše podnikání se postupně rozrostlo a z několika desítek objednávek do měsíce se staly stovky. Najednou zjišťujeme, že často nejsme schopni přepravit vše najednou. Nebo jsme přijali nové zaměstnance, pro které musíme zajistit každodenní dopravu ke klientovi.

Jaký vůz vybrat?

Dodávky a užitkové vozy jsou ideální pro většinu menších obchodů i na převážení většího objemu materiálu. Skvělou volbou jsou furgony. Náklad v nich je od sedaček bezpečně oddělen přepážkou. Pickupy ocení ti, kdo potřebují snadno zaparkovat. A rozhodně bychom neměli opomíjet ani přívěsy, které nám pomohou, když kapacita vozu nestačí. Sklápěč je zase nepostradatelný ve stavebnictví. Pro transport osob z letiště nebo dopravu osob jsou skvělé minibusy a vany. Ocení je ale také početnější rodiny. Výbornou volbou je Volkswagen Transporter, který se vyrábí v celé řadě provedení.

Nemáte dostatek volných prostředků?

Nevadí. I tak si můžete dopřát potřebný prostor. V centru dodávek a užitkových vozů můžete využít možnost financování formou úvěru s úrokovou sazbou od 3 %.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …