XTB broker – obchodování s tradicí

Pokud patříte k té hrstce lidí, která dosud nikdy neslyšela nic o XTB neboli X-Trade

Brokers, pokusíme se vám osvěžit paměť. Možná že si vzpomenete, když prozradíme, že billboardy a další reklama s produkty této expandující brokerské společnosti vás mohla oslovit již od roku 2007. To byl totiž rok, kdy XTB vstoupila na český trh. Tím se XTB zařadila po bok dalších podobně zaměřených brokerů, kteří patří k doyenům české finanční scény.

Založení XTB se váže k roku 2002, odkdy začala tato firma (podobně jako jiný broker – BOSSA) fungovat na polském trhu. Již na počátku svého působení se stala velmi oblíbenou, zejména díky svým – pro širokou veřejnost organizovaným – bezplatným vzdělávacím eventům. V současnosti XTB právem patří k největším společnostem ve střední Evropě, které brokerské služby nabízejí.

XTB – využívejte rady zkušených naplno

Jaké jsou největší výhody obchodování prostřednictvím XTB? K přednostem, které hovoří ve prospěch XTB, bezesporu patří kvalitní zákaznická podpora, kterou XTB poskytuje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Rozhodně tedy nejde o běžný režim, jímž by se mohla pochlubit konkurence a XTB tak před ní získává značný náskok.

Kromě tradičně nabízených platforem, jako je např. hojně využívaný a obchodníky prověřený MetaTrader 4, má XTB ve svém portfoliu i další varianty. Mezi nimi xStation, která sice není tak rozšířená jako MT4, ani jí není příliš podobná, zato je velmi jednoduchá a naučit se s ní pracovat je otázkou několika dní. Konečné rozhodnutí, na jakou platformu vsadí, samozřejmě spočívá v rukou každého tradera.

Detailní informace o tom, jak společnost XTB funguje a jaké jsou další její služby, které může svým partnerům nabídnout, získáte přečtením tohoto článku zveřejněného v magazínu IP.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …