?>
Domů / Vodní dýmky jsou stále populárnější

Vodní dýmky jsou stále populárnější

Vodnice, šíša, zkrátka vodní dýmka si získává stále větší popularitu i u nás. Ať už jde o domácí setkávání přátel nebo třeba čajovny, všude má své místo, protože jde o sbližovací rituál lidí, kteří spolu příjemně tráví čas.

Výběr vodní dýmky

Pochází z orientální oblasti, patrně poprvé si ji vychutnávali v Persii. Poté se rozšířila do Arábie, na Střední východ, do zbytku Asie a následně do severní Afriky. Stále si ji spojujeme s orientem, ovšem protože se stala jistým zábavním a společenským prvkem, je k dispozici v čajovnách, barech a dalších podnicích i u nás. Není ani problém si ji zakoupit domů. Baví vás šíša v restauraci a rádi byste si ji vychutnali i doma? Žádný problém. Stačí si nakoupit jen potřebné vybavení na vodní dýmky. Jednak potřebujete tabák, ten pořídíte v mnoha příchutích. Dále uhlí, nejčastěji se používá kokosové, někdy i dřevěné. Samozřejmě je zapotřebí skleněné tělo vodnice. A také hadice (šlauch).

Kvalitní a levné dýmky

Když budete mít šíšu, máte o večerní program postaráno, celý rituál trvá hodinu a půl až dvě hodiny. Během něj si lidé předávají šlauch a pokuřují vodnici. Podívejte se na specializovaný obchod. Například Shisharium.cz, který nabízí levné dýmky i příslušenství, jako jsou naústky, kleště, korunky, vázy. Teto e-shop nabízí výrobky světoznámých značek, ale hlavně sortiment především z dýmkařského ráje – Ruska. Pokud tedy hledáte něco, co na trhu běžně nenajdete, právě tady objevíte vše potřebné. Kdo hledá dýmky a vše potřebné kolem nich, zde zakoupí za rozumnou cenu výrobky v co nejlepší kvalitě. A pokud budete tápat, určitě vám i poradí, protože na tomto poli mají bohaté zkušenosti. Jestli jste si třeba na dovolené v Dubaji nebo jen na výletě v české čajovně zamilovali vodnici, dopřávejte si tento rituál i doma s přáteli a svými nejbližšími.

Shlédněte také

Pronájem adresy trvalého pobytu zajistí mnoha podnikatelům znatelné úspory. Proč tomu tak je?

V České republice se v současné době pohybuje více než milion různých podnikatelů. Asi těžko …