Vezměte si z půjček to nejlepší

Občas to chce k příjmům i nějakou další finanční jistotu, díky které získáte hotovost a můžete si dovolit řešit věci, na které byste jinak museli dlouhodobě šetřit. Nejčastějším řešením jsou půjčky.

 

Je jich na trhu tolik, že si vybere každý, ale ne každému, tak snadno projde jeho žádost. Není neobvyklé, že je spousta žádostí zamítnuta a klient nezíská ani korunu. V takových případech přichází na řadu řešením v jiných finančních institucích, kde se dá získat například nebankovní hypotéka.

 

Díky málo přísným podmínkám, má šanci získat peníze i takový klient, který se nachází v registru dlužníků. Je to častý problém, kvůli kterému není možné jinde získat půjčku. Dokládání příjmů není rovněž důležité. To, co společnost požaduje je zástava nemovitosti. Na základě tohoto ručitelského závazku máte možnost získat částku, jakou potřebujete, a to až do výše 70% z ceny nemovitosti, která je určena odhadcem.

 

O půjčku můžou žádat i ti, kteří řeší finanční problémy v podobě jiných půjček, dluhů u příbuzných a známých nebo se dostali do exekucí. V případě, že žádnou nemovitost nevlastníte, tak se dá ještě pomoci nemovitostí třetí osoby, která s tímto bude souhlasit.

 

Díky tomu, že požadavky na získání půjčky jsou jasně dané a jednoduché, tak i schválení přichází ve velice krátkém čase. Do 24 hodin se dozvíte, jestli je Vaše žádost o půjčku schválena. Následují již jen další kroky, jako podepsání smlouvy a odeslání peněz na Váš účet.

eura1

Abyste půjčku mohli získat, stačí připojení k internetu. Naleznete jednoduchý online formulář, který po vyplnění pár políček odešlete. Zástupci společnosti Vás budou kontaktovat telefonicky.

 

Určitě Vás zajímá, jak to v takovém případě vypadá s úrokem, splátkami, či s dobou splácení. Všechno je předem dané. Úrok není vyšší, než jaký byste získali v bance. I splátky se dají navrhnout, dle Vašich potřeb a možností, tedy i doba splácení. Maximum je 30 let.

Shlédněte také

Americká nebankovní hypotéka? Jde to snadno a rychle!

Banka vám odmítla půjčit peníze, protože vaše příjmy jsou příliš nízké? Máte záznam v registru a …