Půjčka od kamaráda versus půjčka od nebankovní společnosti. Najdete rozdíl?

Každý z nás se asi dostal do situace, kdy mu chyběly peníze do výplaty. Někteří se uskromní a do výplaty to nějak doklepou, někdy však nastane taková situace, že peníze nutně potřebujete již v daný okamžik. Na koho se pak obrátíte pro půjčku? Na kamaráda, známé, rodinu nebo se raději „upíšete“ nebankovní společnosti? Jak už to tak bývá, všechny varianty mají svůj rub i líc, pojďme si tedy ukázat výhody půjčky od kamaráda i půjčky od nebankovní společnosti. Pojďte najít rozdíly a porovnat je!

Půjčka od kamaráda většinou nemá úroky…

Asi každý, kdo potřebuje půjčit pár tisícovek do výplaty se ihned obrátí na svého nejlepšího kamaráda, známé nebo rodinu. Vždyť taková půjčka je vždy bez úroků! Kamarád vám rád peníze půjčí a jestli je opravdu dobrý kamarád, úroky k ní jednoduše nepřičte. Vždyť pokud mluvíme o půjčení pár tisícovek, jedná se zpravidla o krátkodobou půjčku.
Dobrý kamarád vám dokonce i se splacením půjčky počká, když zrovinka nedáte peníze dohromady. Zde však doporučujeme dlouhodobé přátelství si nezkazit nezaplacenou půjčkou a peníze vrátit v dohodnutou dobu. Jaké jsou tedy výhody půjčky od kamaráda a známých? Jednoznačně bezúročnost i tolerance při splacení. Nevýhodou však může být váš osobní nepříjemný pocit, když žádáte kamaráda o peníze. Stejné je to i u rodiny. Ta dokonce může mít pocit, že na tom jste po finanční stránce opravdu bledě. A online casino pak to dlouhé rozebírání a přesvědčování, že jste opravdu v pohodě situaci moc nevylepší. Jenže od koho si pak máte půjčit, aby byla půjčka stejně výhodná?

Rychlá půjčka od nebankovní společnosti může být stejně výhodná jako půjčka od kamaráda!

Možná byste se divili, ale rychlá půjčka od nebankovní společnosti může být skoro tak výhodná jako od kamaráda! To když si ji vezmete od nebankovní společnosti Finfast s.r.o. Právě na stránkách této společnosti – FASTFIN.CZ si můžete vyřídit rychlou půjčku on-line a při schválení mí peníze ještě ten den na vašem běžném účtu. A abyste věděli, že nebankovní rychlá půjčka se může velmi podobat té od kamaráda, společnost FINFAST s.r.o. pro vás připravila nabídku první půjčky zdarma! To znamená žádné úroky, stejně tak jako u kamaráda!
Tak vidíte, když to vezmeme kolem a kolem jsou nebankovní rychlé půjčky hodně podobné těm od známých nebo kamarádů, ovšem s jediným rozdílem! U nebankovní společnosti nebudete mít špatný pocit, že si půjčujete.

 

Shlédněte také

Nejschvalovanější půjčka roku 2017

Kde bychom měli hledat půjčku s nejvyšším procentem schválených žádostí? Transparentně, s minimem odmítnutých klientů a nízkými …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *