Jak si nechat levně vyrobit originální oblečení?

Originalita se dnes v oblečení cení ještě více než kdykoliv předtím. Je jí totiž už stále méně. Většina lidí z pochopitelných důvodů chodí oděna do pásově vyráběné konfekce, takže není divu, že jednou za čas můžete narazit na někoho, kdo je oblečen alespoň z části stejně jako vy. Chcete-li se tomuto scénáři vyhnout, můžete tak učinit za pomocí potisku.

Domácí potisk se moc nevyplácí

Pánská trička s potiskem si samozřejmě můžete klasicky objednat, nicméně existuje hodně koumáků, co chtějí za všech okolností ušetřit, a tak se vrhnou do vlastního domácího potisku. Principiálně rozhodně nejde o vyloženě špatný nápad. K tomuto účelu totiž nepotřebujete mít kdovíjak úžasné vybavení. V podstatě stačí mít jen podprůměrné PC, nažehlovací papír a pokud možno barevnou tiskárnu.

I v nejjednodušším malovacím editoru, který je již zabudován do základů operačního systému, lze vytvořit i docela zajímavé vzory, případně nápisy, takže po této stránce nejde o žádný problém. Ten nastane až po nažehlení potisku na textil.

Z počátku se vám může zdát, že se dílo povedlo, nicméně trvanlivost takovéhoto řešení není příliš dlouhá. Když se vám nezačne obrazec deformovat už během nošení, určitě k tomu dojde po prvním vyprání. Takto akorát zbytečně znehodnotíte své oblečení.

Lepší je profesionální práce

Pánská či dámská trička s vlastními potisky však mohou vydržet déle než jen jedno vyprání. Je však potřeba si je objednat u profesionálů, kteří používají moderní technologie.

Pro většinu e-shopů orientovaných na potisk je už dnes samozřejmostí nechat své zákazníky vytvořit si obrazce zcela podle vlastních představ a následně je nechat umístit na triko, mikinu, čepici nebo třeba montérky. Je pochopitelné, že jde o dražší záležitost než pokoušet se o domácí výrobu. Na druhou stranu alespoň budete mít jistotu kvality.

Shlédněte také

Advokátní kancelář: Jaké nabízí služby?

Zvažujete darování nemovitosti, která je zatížena věcným břemenem? Jedná se o velmi častou situaci z …