?>
Domů / Investice / Investiční zlato jako dárek? Ideální volba pro členy rodiny a dobré známé

Investiční zlato jako dárek? Ideální volba pro členy rodiny a dobré známé

Přestože drtivá většina lidí bere investiční zlato výhradně jako komoditu, do které je v dnešní překotné době dobré investovat peníze, a to především kvůli ochraně jejich hodnoty, zkuste o něm uvažovat také jiným způsobem. Investiční zlaté mince, medaile a slitky se totiž mohou stát velmi atraktivním dárkem.

Zlaté mince a slitky nikoho nezklamou a neurazí

Investiční zlato rozhodně potěší každého. Má-li větší cenu, dá se v budoucnu dobře zpeněžit, takže oslavenci dáte předmět, který není nějakou zbytečností. Zlaté mince a slitky rozhodně neskončí někde v šuplíku, ve skříni, v horším případě dokonce v odpadkovém koši.

Vkusné motivy na zlatých mincích a medailích

V současnosti se už dají koupit zlaté mince a medaile, jež jsou přímo určené pro různé slavnostní chvíle. Lze je darovat třeba v případě, že někdo z vaší rodiny slaví výročí svatby, má narozeniny či svátek apod. Vybrat si můžete rovněž investiční zlaté mince, na nichž jsou vyryta jména. Tuto možnost nabízí portál zlate-mince.cz, kde najdete seznam cca 500 českých a slovenských jmen, tudíž je rozhodně z čeho vybírat. Na zlaté medaile, které budou sloužit jako příjemná památka, se dá vyrýt také titul. Pakliže máte potomka, který brzy dostuduje, bude zlatá medaile s titulem skutečně originálním dárkem k tomuto slavnostnímu okamžiku.

V neposlední řadě získávají na popularitě zlaté mince s ražbou ve znamení zvěrokruhu. Jsou vhodné nejen pro členy vaší domácnosti, ale také například pro známé, jichž si vážíte a nechcete je při narozeninách a dalších událostech odbýt pouze nějakou lacinou drobností.

Za investiční zlato samozřejmě nemusíte utrácet hned stovky tisíc korun, nejlevnější mince se dají zakoupit už v hodnotě pod 2.000 Kč. Záleží jen na vás a vašich finančních možnostech. Zlaté slitky a mince se dají využít nejen jako dárky pro muže, ale také pro ženy, ba dokonce i děti, kdy investujete do jejich budoucnosti.

Shlédněte také

Živí vás práce na obráběcím stroji? Zvyšte své zisky díky vhodnému vybavení

Česká republika je ve světě známá právě díky své šikovnosti v oblasti strojírenské výroby. Tento …