Domů / Nezařazené / Co vše je součástí zásilky s certifikátem Důvěryhodná firma?

Co vše je součástí zásilky s certifikátem Důvěryhodná firma?

Uvažujete o tom, že vaše podnikání posunete trochu dále a zažádáte si o certifikát Důvěryhodná firma? Pokud ano, pak vás jistě bude zajímat, co zásilka, pokud tedy projdete pečlivým schvalovacím procesem, obsahuje a jaké jsou její pořizovací náklady.

Otevíráme balík

Zásilka vám bude zaslána kurýrní poštou a předána po uhrazení dobírky ve výši 968,- Kč včetně DPH. Tento poplatek je jednorázový a více se již online casino neplatí. Po otevření zásilky na vás čeká:

  • Certifikát v tištěné podobě na velice kvalitním papíře ve formátu A4. Certifikát obsahuje název a IČO vaší společnosti, datum vystavení a originální podpis zodpovědné osoby.
  • Nálepky – obdržíte jich tolik, o kolik si zažádáte. Jedná se o samolepící nálepky o velikosti A6 s tištěným textem: „Tato firma vlastní certifikát Důvěryhodná firma 2015“ a velkým logem certifikátu.
  • Prohlášení s informací, že poplatek, který jste uhradili za obdržení certifikátu je jednorázový a text na prohlášení se shoduje s podmínkami.
  • Přihlašovací údaje pro modifikaci vizitky na internetové prezentaci – tyto údaje naleznete dole, na pravé straně faktury.

Tak na nic již nečekejte, navštivte stránky duveryhodnafirma.cz a o certifikát si rychle požádejte.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Shlédněte také

Experience Educational institutions, Levels, and Jobs At this time!

Choosing the right school are usually a time consuming chore. MatchCollege.com is here now to …