Co vše je součástí zásilky s certifikátem Důvěryhodná firma?

Uvažujete o tom, že vaše podnikání posunete trochu dále a zažádáte si o certifikát Důvěryhodná firma? Pokud ano, pak vás jistě bude zajímat, co zásilka, pokud tedy projdete pečlivým schvalovacím procesem, obsahuje a jaké jsou její pořizovací náklady.

Otevíráme balík

Zásilka vám bude zaslána kurýrní poštou a předána po uhrazení dobírky ve výši 968,- Kč včetně DPH. Tento poplatek je jednorázový a více se již online casino neplatí. Po otevření zásilky na vás čeká:

  • Certifikát v tištěné podobě na velice kvalitním papíře ve formátu A4. Certifikát obsahuje název a IČO vaší společnosti, datum vystavení a originální podpis zodpovědné osoby.
  • Nálepky – obdržíte jich tolik, o kolik si zažádáte. Jedná se o samolepící nálepky o velikosti A6 s tištěným textem: „Tato firma vlastní certifikát Důvěryhodná firma 2015“ a velkým logem certifikátu.
  • Prohlášení s informací, že poplatek, který jste uhradili za obdržení certifikátu je jednorázový a text na prohlášení se shoduje s podmínkami.
  • Přihlašovací údaje pro modifikaci vizitky na internetové prezentaci – tyto údaje naleznete dole, na pravé straně faktury.

Tak na nic již nečekejte, navštivte stránky duveryhodnafirma.cz a o certifikát si rychle požádejte.

 

Shlédněte také

Experience Educational institutions, Levels, and Jobs At this time!

Choosing the right school are usually a time consuming chore. MatchCollege.com is here now to …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *