Ušetřete díky virtuálním kancelářským prostorům

Provoz klasické kanceláře je většinou spjatý s vysokými měsíčními poplatky týkajícími se nájmu, energií, úklidu, asistentky. Začínající firmy mohou na těchto nákladech výrazně ušetřit. Řešením je virtuální kancelář, jež je ideální pro všechny, kteří ke svému podnikání nepotřebují vlastní kancelářské prostory.

Co tento pojem znamená?

Virtuální kancl je kancelářský prostor, který je možné si pronajmout jen na vaši obchodní schůzku. Nebo se zde budete určitý den v týdnu scházet se svými zaměstnanci za účelem meetingu. Jedná se zkrátka o reprezentativní prostory s veškerým vybavením. Dokonce si sem můžete nechat přesměrovat i vaši telefonní linku. To samé se týká i poštovních zásilek. Virtuální kancelář je současně též adresa, již máte zapsanou v obchodním rejstříku.

Jaké jsou hlavní výhody virtuální kanceláře?

Největší výhodou je úspora provozních nákladů, neboť za virtuální kancelář platíte pouze tehdy, když ji využíváte. Můžete mít sídlo firmy kdekoliv po ČR, ale obchodní schůzky si budete plánovat v místě virtuální kanceláře. Málokterý podnikatel by měl zájem zvát návštěvy do svého soukromého bytu. Další nepopiratelnou výhodou sdílené kanceláře je navázání nových kontaktů od osob, které tyto prostory též navštěvují.

Vybavení kanceláře

Coworking nebo virtuální kancelář obsluhuje recepční, která se stará o přijímání telefonických hovorů, emailů a návštěv. V kanceláři naleznete nový moderní nábytek, který bude působit dokonale reprezentativním dojmem. Samozřejmou součástí vybavení jsou běžné kancelářské potřeby, jako jsou papíry, bloky, obálky, psací potřeby. Zároveň jsou k dispozici tiskárna, skenner, kopírka a projektor. Potřebujete-li připravit na své důležité jednání občerstvení, není žádný problém ho zajistit. Oblíbené jsou bagety, obložené a ovocné mísy.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *