Proč věnovat milovanému člověku jako důkaz lásky partnerský náramek?

Je naprosto normální, že si mezi sebou dávají zamilovaní lidé dárečky. Ze začátku je to velmi často, později méně. To však nemění nic na tom, že se stále zbožňují. Pokud chcete udělat drahé polovičce neskutečnou radost, potěšte ji designovým partnerským náramkem s přírodními kameny.

V posledních letech si lidé oblíbili nošení šperků z drahokamy. Není divu. Jsou cenově dostupné, pyšní se estetickým vzhledem, a dokonce vám poskytnou ochranitelskou péči. Na nic nečekejte a objednejte si klenot s přírodním kamenem, který bude zářit na dálku díky partnerskému náramku budete s milovanou osůbkou silně spojeni. Možná se vám zalíbí náramek perlový, achátový nebo s blyštícím se hematitem.

Zpečeťte svou láskou energií drahokamů

Jakmile spatříte náramky partnerské z fialového a černého achátu, budete uchváceni. Na první pohled se do nich zamilujete. Achát sedne všem jedincům, kterým schází odvaha, duševní rovnováha a vytrvalost. Nejvíce se však hodí pro zrozence Býka, Štíra, Vodnáře, Ryb a Panny. Navíc si prospěje po zdravotní stránce a ochráníte močové cesty, oběhový systém a srdce i žaludek se střevy.

S hematitovým šperkem uděláte velkou parádu

Pokud se vám nezamlouvají partnerské náramky vyrobené z rozdílných barevných kombinací, mrkněte na klenot s hematitem. Ihned vás osloví jeho elegance a jako bonus budete ochráněni před nespavostí, problematickou pokožkou, ledvinovými a dýchacími problémy. Hematit je kamenem meditace, odvahy, vnitřního klidu a bezpečí.

Jste-li single, nesmutněte

Jestliže jste stále svobodní, nebuďte naštvaní. Kupte si náramek perlový a přivábíte k sobě lásku. Díky perle k sobě přivábíte intelekt, dokonalost a duchovní klid. Budete působit vyrovnaně a přirozeně. Opačné pohlaví vás bude obdivovat a nezůstanete dlouho sami. Pokud jste se narodili ve znamení Blíženců, Ryb, Raka, Vah či Kozoroha, vaše šance na úspěch se zvýší.

Shlédněte také

Jak probíhá exekuce?

Exekuce není zrovna příjemnou záležitostí, ovšem ve většině případů je nejlepší cestou, jak se dostat …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *