Domů / Půjčky / Vyřešte svou tíživou finanční situaci jednoduše

Vyřešte svou tíživou finanční situaci jednoduše

Velice snadno se může stát, že přijdete o práci a zrovna jak naschvál se v tu chvíli vyskytne nějaký problém. Přestane prát pračka, je třeba opravit auto, děti potřebují zaplatit letní tábor. V takovýchto situacích jsou dočasným řešením krátkodobé půjčky, které vás dostanou z toho nejhoršího.

Zjistěte si výhodnost půjčky

Ke správnému spočítání slouží kalkulačka půjček. Samotný výpočet je časově nenáročný, a vy tak získáte rámcovou představu o výši půjčky, době splácení a veškerých poplatcích. Jedná se o nezávaznou nabídku, do které vás nebude nikdo tlačit. V případě nebankovní půjčky jde hlavně o čas, klient chce mít peníze na účtu v co nejkratším termínu. Ovšem nesmí zapomenout si celou půjčku důkladně rozmyslet. Opravdu budete schopni ji splatit do požadovaného termínu? Nejsou měsíční splátky příliš vysoké?

Výhody nebankovní půjčky sjednané online

Celý proces sjednání půjčky po internetu je velice rychlý a jednoduchý. Nemusíte vyplňovat v bance žádné sáhodlouhé formuláře, odpovídat na nepříjemné otázky. Navíc při schválení půjčky dostanete peníze na účet obratem. V neposlední řadě se nemusí nikdo dozvědět, že jste si museli půjčit.

Půjčky pro živnostníky

Pokud podnikáte jako OSVČ, pohybujete se na tenkém ledě. Jeden čas se vám může dařit skvěle, ale vzápětí se vše otočí. Ze stavu finanční nouze vás vytáhnou půjčky pro OSVČ. Banky se často na živnostníky dívají skrz prsty, zejména když se jedná o začínající podnikatele. Oproti tomu nebankovní sektor půjčí peníze téměř každému živnostníkovi. Jedinými požadavky jsou věk 21 let, trvalý pobyt na území ČR, dva doklady totožnosti, živnostenský list a daňové přiznání. V případě, že požadujete větší obnos, je nutné doložit ještě vaše příjmy. Každopádně je třeba myslet na to, že byste si měli půjčit jen tolik, kolik budete schopni splatit.

Shlédněte také

Výhodné půjčky – jak je najít

Výhodné půjčky – jak je najít

Je jasné, že tam, kde jste byli dobře obslouženi, se v případě zájmu nebo nutné potřeby …