Domů / Půjčky / Ušetřete čas. O půjčku můžete zažádat i díky sms zprávě

Ušetřete čas. O půjčku můžete zažádat i díky sms zprávě

Přišel někdo z vašeho blízkého okolí o zaměstnání a bojuje nyní s finanční tísní? Pokud uvažuje o půjčce a nechce se mu jí osobně vyřizovat přímo v bance, poraďte mu následující – o nižší finanční částku si lze nyní zažádat i prostřednictvím sms zprávy. Jedná se o rychlé sms půjčky, kde po registraci můžete opakovaně žádat o částky v rozmezí 100 Kč až 6 000 Kč. Nejprve je však potřebná registrace do systému.

Při registraci pro sms půjčky bude potřeba doklad totožnosti, který postačí i jako kopie. Během malé chvilky a zaplacení poplatku ve výši 1 Kč tak bude registrace dokončena a můžete si zažádat o první půjčku. Nikdy však nelze čerpat více úvěrů najednou. Žádost stačí poslat pouhým odesláním zmíněné „esemesky“ a do deseti minut obdržíte rozhodnutí o jejím vyřízení. Žádosti lze zasílat každý den dvacet čtyři hodin, ale samotné vyřizování probíhá pouze v pracovní dny od devíti do osmnácti hodin. Pokud tedy neobdržíte vyřízení žádosti o víkendu ihned, neudělali jste žádnou chybu, jen vydržte několik dní na přijetí a její schválení.

Pro rychlé sms půjčky není potřeba ručitele. Úvěr lze čerpat pouze jeden zároveň a pokud ho nestihnete splatit včas, je možné požádat o jeho prodloužení. To se standardně provádí až o třicet dní. Pro stálé žadatele se také horní hranice žádosti o půjčku zvyšuje až na 20 000 Kč.

Shlédněte také

Co jsou nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčky představují nejrychlejší způsob, jak snadno získat peněžní prostředky. Jedná se o půjčky, které nabízí společnosti, které se neřadí do bankovní sféry. Finanční prostředky tedy pochází z firemních zdrojů. nebankovní půjčky není těžké získat, a proto se mnoho lidí na tyto druhy půjček rádo obrací.